ZOZNAM ZBOROV

-------- Spevokol Lipka, Valaská - nová registrácia 11.3.2018 -------- Zbor sv. Anny, Vinné - nová registrácia 18.1.2018 -------- Zborci, Bratislava - nová registrácia 4.8.2017 -------- Dúbravanka, Bratislava, MČ Dúbravka, - nová registrácia 5.6.2017 --------  Lienka, Humenné, - nová registrácia 10.3.2017 --------  Ilavčan, Ilava, - nová registrácia 27.9.2016 --------

 

Úvod Zborový spev Zbory Info Registrácia Linky E-mail
 
  Triediť podľa:     Zobraziť :
Kliknutím na názov zboru sa zobrazia podrobnosti, ak sú v databáze.
Názov zboru Mesto Kategória Zbormajster
  ADAM JABLONOV  mládežnícky  Katarína a Štefan Blaškovci 
  ADOREMUS CELOSLOVENSKÝ  dospelý   
  AMADEA NOVÉ ZÁMKY  dospelý   
  AMADEUS CHOIR BRATISLAVA BRATISLAVA  mládežnícky  Doc. Mgr. Art. Ondrej Šaray 
  AN UNA CORDA PEZINOK  dospelý   
  ANIMA UNA TOPOĽČANY  dospelý  Gizela Burská 
  APOLLO BRATISLAVA  dospelý   
  ARS VOCALIS - KOMORNÝ SZ BANSKÁ BYSTRICA  dospelý  Miroslava Matisová a Mária Azorová 
  BAMBINO LUCI Vranov nad Topľou  mládežnícky  Veronika Viňarská, Martin Buzáš 
  BÉČKARI BRATISLAVA  mládežnícky  Mária Králiková 
  BELCANTO SENEC  dospelý  Mgr. art. Ján Procházka 
  BRATISLAVSKÝ AKADEMICKÝ ZBOR BRATISLAVA  dospelý   
  BRATISLAVSKÝ CHLAPČENSKÝ ZBOR BRATISLAVA  mládežnícky  Doctor Artis Magdaléna Rovňáková 
  BRATISLAVSKÝ DETSKÝ ZBOR BRATISLAVA  detský   
  BYSTRIČAN BRATISLAVA - ZÁHORSKÁ BYSTRICA  dospelý  JUDr. Štefan Martinkovič 
  CANENS BRATISLAVA  detský  Gabriel Rovňák 
  CANTATE DOMINO ZOHOR  dospelý  Mária Mackovičová 
  CANTICA COLLEGIUM MUSICUM MARTIN  dospelý  mgr.art. Štefan Sedlický 
  CANTICA NOVA TRNAVA  mládežnícky  Gabriel Kalapoš 
  CANTICA SACRA TIRNAVIE TRNAVA  dospelý   
  CANTILENA BRATISLAVA  dospelý  PaedDr. Martin PUHOVICH 
  CANTILENA SENICA SENICA  dospelý  Mgr.Viera Gáliková 
  CANTUS - MIEŠANÝ SZ BRATISLAVA  dospelý  Juraj Jartim 
  CANTUS CANTILENA TURČIANSKE TEPLICE  mládežnícky  PaedDr. Ján Leporis 
  CANZONA NEOSOLIUM BANSKÁ BYSTRICA  dospelý  Ján Procházka 
  CARMINA VOCUM ZLATÉ MORAVCE  dospelý  Mgr. Zuzana Molnárová 
  CHOR CORDIS JESU RAJECKÉ TEPLICE  dospelý  Mgr. Miroslava Personová 
  CHORUS COMENIANUS KOŠICE  mládežnícky  Mgr. Alena Popovičová. 
  CHORUS MINOR LEVOČA  dospelý  Mária Kamenická 
  CHORUS SERPHICUS BRATISLAVA  dospelý   
  Chorus Universitatis Šafarikianae Košice  dospelý  Mgr. Jana Havrilová 
  CHRÁMOVÝ ZBOR APOŠTOLA PAVLA BREZNO  dospelý  MUDr. Ján Zachar 
  CHRÁMOVÝ ZBOR CAMPANA BREZNIČKA  dospelý  Oľga Jackuliaková 
  CHRÁMOVÝ ZBOR GLORIA  DEO BYTČA  dospelý  Stanislav Bulík 
  CHRÁMOVÝ ZBOR SV. ANTONA A VALENTÍNA Spišská Belá  dospelý  František Grich 
  Chrámový zbor sv. Cyrila a Metoda Stropkov  dospelý  Ľudmila Jakubčová  
  CHRÁMOVÝ ZBOR SV. JURAJA LIKAVKA  dospelý  ThDr. Štefan Tuka, PhD. 
  CHRÁMOVÝ ZBOR V TEKOVSKEJ BREZNICI TEKOVSKÁ BREZNICA  dospelý  Mgr. Mária Volentierová 
  CHRYSOSTOMOS VRANOV NAD TOPĽOU  dospelý  Anna Maťašová 
  CLOSE HARMONY FRIENDS NITRA  dospelý  Mgr. Mario Fančovič 
  COLLEGIUM CANTUS BANSKÁ BYSTRICA  dospelý  Doc. Dr. Prof. Milan Pazúrik, CSc 
  COLLEGIUM TECHNICUM KOŠICE  dospelý  Karol Petróczi 
  COMENIUS - MIEŠANÝ SZ BRATISLAVA  dospelý   
  CORO LAUDAMUS PIEŠŤANY  dospelý  Mgr.art. Ján Procházka 
  DANIELOVCI BRATISLAVA  mládežnícky  Zuzana Weisserová 
  DIEVČENSKÝ SZ KONZERVATÓRIA J.L.BELLU BANSKÁ BYSTRICA  mládežnícky  Mária Azorová 
  DOMOVINA BRAVACOVO  dospelý  Jozef Gašpar 
  DONUM DEI HURBANOVO  detský  Oľga Imrišková 
  Dúbravanka Bratislava, MČ Dúbravka  dospelý  JUDr. Štefan Hamerlík 
  ECHO - MLÁDEŽNÍCKY SPEVÁCKY ZBOR V POPRADE POPRAD  mládežnícky  Vojtech Peter, Kovács Ladislav 
  EFFATHA ŠUŇAVA  mládežnícky  Lucia Bérešová 
  ELEOS BRATISLAVA  detský  Mgr. Lucia Fojtíková 
  FELIX Heľpa  detský  Andrea Kirschová 
  FIDELITAS BRANČ  dospelý  Mgr. Beáta Pintérová, PhD. 
  FRAGILE BRATISLAVA  dospelý  Branislav Kostka 
  FREE VOICES PREŠOV  dospelý  Free Voices 
  FUGA KOŠICE  dospelý  Daniel Šogor Petrík 
  G.E.N.´80 worship&caritas PRUSKÉ  ládežnícky  Mgr. Ján ŠATKA 
  GERONIMO BANSKÁ BYSTRICA  mládežnícky  Róbert Tatár 
  GLÓRIA ZOHOR  dospelý  Magda Jana Valovičová 
  GLÓRIA Nitra NITRA  dospelý  Ján Petráš 
  GRÉCKO-KATOLÍCKY ZBOR P.P.GOJDIČA VRANOV NAD TOPĽOU  dospelý   
  HELENKÁRI TRNAVA  mládežnícky  Stanislav Veselský 
  HÍD VEGYESKAR ŠAMORÍN  dospelý  dr. Hech Anna 
  HRON BANSKÁ BYSTRICA  dospelý  Pete Bibza 
  Ilavčan Ilava  dospelý  Mgr. Jarmila Piškova 
  IUVENTUS PEDAGOGICA - ŽENSKÝ SZ PREŠOV  dospelý  Igor Greguš 
  JUBILATE DEO BREZNO  dospelý  Stanislava Kokavcová 
  JUBILUS KOŠICE  dospelý  Dr. Ján Veľbacký 
  KADENCIA VALALIKY  dospelý   
  KATEDRÁLNY MLÁDEŽNÍCKY SZ BANSKÁ BYSTRICA  mládežnícky  Daniela Hurná 
  KATEDRÁLNY ZBOR SV. CYRILA A METODA KOŠICE  dospelý  Mgr. Lucia Lovašová 
  KATEDRÁLNY ZBOR SV. JÁNA KRSTITEĽA TRNAVA  dospelý  Stanislav Šedivý 
  KODÁLY ZOLTÁN DALOSKÖR - SPEVOKOL ZOLTÁNA KODÁLYA GALANTA  dospelý  Mónika Józsa 
  KOŠICKÝ DETSKÝ ZBOR KOŠICE  detský  Oľga a Ľubomír Varínskovci 
  KOŠICKÝ SPEVÁCKY ZBOR UČITEĽOV KOŠICE  dospelý  Karol Petróczi 
  KRÉDO - VIRUJU CELOSLOVENSKÝ  dospelý  Ján V. Zachar 
  Kresťanské spoločenstvo JALUJA PROČ  detský  Ján Harčarik, Lucia Eliašová 
  KVAPÔČKY BRATISLAVA  detský  Marta Horňáková 
  LAUDAMUS SVIT  dospelý  Peter Čapó 
  LIENKA HANDLOVÁ  detský  Ľubica Šubová 
  Lienka HUMENNÉ  detský  Mgr. Zuzana Dirbáková 
  M@gnificat Bratislava  dospelý  Marián Kittner 
  MAGNIFICAT LUTILA  dospelý  Ján Imriš 
  MAGNÓLIA SOBRANCE  detský  Viera Džoganová 
  MÁJ ŽILINA  dospelý   
  MANNANA BRATISLAVA  mládežnícky  Stanislav Grich 
  MARTINSKÝ SPEVOKOL PRI ŽIVENE MARTIN  dospelý  PaedDr. Ján Leporis 
  MIEŠANÝ SPEVÁCKY ZBOR KARMEL STROPKOV  dospelý  Ing. Andrej Nábožný 
  MIEŠANÝ SPEVÁCKY ZBOR MESTA NOVÁ DUBNICA NOVÁ DUBNICA  dospelý  Dr. Jozef Vakoš 
  MIEŠANÝ SPEVÁCKY ZBOR RIMAVA HNÚŠŤA  dospelý  Mgr. Gabriela Rufusová 
  MIEŠANÝ SPEVOKOL PRIEVIDZSKÝCH UČITEĽOV - ROZKVET PRIEVIDZA  dospelý  Ing. Ján Glos 
  MIEŠANÝ SZ KONZERVATÓRIA J.L.BELLU BANSKÁ BYSTRICA  mládežnícky  Mária Azorová 
  MINOR MICHALOVCE  mládežnícky  Ondrej Tomovčík 
  Mládežnícky spevokol CHYNORANY  mládežnícky  ZUZANA BENIAKOVÁ, ĽUDOVÍT BENIAK 
  MLÁDEŽNÍCKY SPEVOKOL TRNÁVKA BRATISLAVA  mládežnícky  Mgr. Lucia Fojtíková 
  MLÁDEŽNÍCKY ZBOR ECHO BRATISLAVA  mládežnícky  Mgr. Art. Ondrej Šaray 
  MLADNÍK KEŽMAROK  detský  Ján Rusnačík 
  MLADOSŤ BANSKÁ BYSTRICA  dospelý  Doc. Dr.. Milan Pazúrik, CSc 
  MUSICA DONUM SMIŽANY  mládežnícky  Ing. Daniel Petrík 
  MUŽSKÝ SPEVÁCKY ZBOR SAMA DAXNERA TISOVEC  dospelý  Mgr. Gabriela Rufusová 
  NÁDEJ VIŠTUK  dospelý  Renáta Jelínková 
  NITRIA NITRA  dospelý  Doc. Mgr. Art. Ondrej Šaray 
  Nitriansky hudobný spolok Miešaný spevácky zbor LIPKA Nitra  dospelý  Mgr. Mária Mišunová 
  NOSTRO CANTO PREŠOV  dospelý  Mgr. Tatiana Kanišáková, PhD. 
  Občianske združenie CANTUS ZLATÉ MORAVCE  dospelý  Soňa Meňhertová 
  OKRESNÝ UČITEĽSKÝ SPEVOKOL TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ  dospelý  PhDr. Ľubomír Raši 
  OMNIA ŽILINA  dospelý  Mgr. Monika Bažíková 
  OZVENA VRANOV NAD TOPĽOU  dospelý   
  OZVENA - DIEVČENSKÝ SZ VRANOV NAD TOPĽOU  mládežnícky   
  PIESOK VRÁBLE  detský  Mgr. Eva Péliová, Mgr. Ľuboslava Banská a Erika Komlóšiová 
  POPRADSKÝ DETSKÝ ZBOR POPRAD  detský  Jozef Búda 
  PREŠOVSKÝ DETSKÝ ZBOR PREŠOV  detský   
  PRIEBOJ - DETSKÝ SZ PRIEVIDZA  detský  Mgr. Alfonz Poliak 
  PRO MUSICA MICHALOVCE  detský  Viera Džoganová 
  Robotmícky spevokol BRADLAN v Trnave TRNAVA  dospelý  Mgr.art. Viera HOVANCOVÁ 
  SEDMOKRÁSKA BANSKÁ BYSTRICA  detský  Renáta Palíková 
  SEPTEMTHILLIS LIPANY  mládežnícky  Gabriela Pintérová 
  SLNIEČKO BREZNO  detský  p. Števková 
  SLOVENSKÝ MLÁDEŽNÍCKY SPEVOKOL EBEN - EZER CELOSLOVENSKÝ  mládežnícky  Ivan Šiller 
  SLZA BRATISLAVA - TRNÁVKA  detský  Terézia Jobeková 
  Slza Bratislava  detský  Terézia Jobeková 
  SOCIETAS CANTICA VRANOV NAD TOPĽOU  dospelý  Štefan Eperješi 
  SOVÁK BRATISLAVA  detský  PaedDr. Ingrid Ondrušková 
  SPEVÁCKY ZBOR DUCHOVNEJ HUDBY PRI KOSTOLE SV.MARTINA V JARKU JAROK  dospelý  Mgr.Ivan Bečka 
  SPEVÁCKY ZBOR HORNUSÚČAN HORNÁ SÚČA  dospelý  Dr. Jozef Vakoš 
  SPEVÁCKY ZBOR HUMENSKÝCH UČITEĽOV HUMENNÉ  dospelý  PaeDr. Alexander FECURA 
  SPEVÁCKY ZBOR MESTA BRATISLAVY BRATISLAVA  dospelý   
  SPEVÁCKY ZBOR MESTA BREZNA BREZNO  dospelý  Doc. Dr. Milan Pazúrik, CSc 
  SPEVÁCKY ZBOR SLOVENSKÝCH UČITELIEK - OZVENA TRENČIANSKE TEPLICE  dospelý  Doc. PaedDr. Sergej Mironov, CSc. 
  SPEVÁCKY ZBOR SLOVENSKÝCH UČITEĽOV TRENČIANSKE TEPLICE  dospelý  Mgr. art. Štefan Sedlický  
  SPEVÁCKY ZBOR STARŠÍCH CHLAPCOV VRANOV NAD TOPĽOU  mládežnícky  Vilma Krauspeová 
  SPEVÁCKY ZBOR SV. MARTINA BOJNICE  dospelý  Peter Špaldoň 
  SPEVÁCKY ZBOR SZEDERA FABIANA - SZEDER FÁBIÁN DALEGYLET ĆEBOVCE  dospelý  Árpád Tóth 
  SPEVOKOL DaR MARTIN  mládežnícky  Irenka Tkáčová 
  SPEVOKOL LIPKA Valaská  dospelý  Mgr. Art. Martina Škantárová 
  STILLA PECTUS ŠTÚROVO  dospelý   
  SUCHOVSKÝ SPEVÁCKY ZBOR SUCHÁ NAD PARNOU  dospelý  Ing. Alena Baranovičová 
  SZ J. CIKKERA BANSKÁ BYSTRICA  dospelý  Štefan Sedlický 
  SZ NANEBOVZATIA PANNY MÁRIE BREZNO  dospelý   
  ŠKOLSKÝ SZ PIARISTICKÉHO GYMNÁZIA J.BRANECKÉHO TRENČÍN  mládežnícky  Martin Holúbek 
  ŠKOVRAN BRATISLAVA, PETRŽALKA  mládežnícky  Margaréta Ondrejková 
  ŠKOVRÁNOK BANSKÁ BYSTRICA  detský  Mária Lauková 
  ŠTRK VRÁBLE  mládežnícky  Ján Haller 
  TECHNIK - MIEŠANÝ SZ BRATISLAVA  dospelý  Juraj Jatim 
  TECHNIK AKADEMIK CELOSLOVENSKÝ  dospelý  Pavol Procházka  
  TEMPUS BRATISLAVA  dospelý   
  THE HOPE GOSPEL SINGER AMD BAND BRATISLAVA  dospelý  Iveta Viskupova 
  TIRNAVIA TRNAVA  dospelý  Andrej Rapant 
  TRENČIANSKY EVANJELICKÝ SPEVOKOL ZVON TRENČÍN  dospelý  Soňa Zajacová 
  TRENČIANSKY SPEVÁCKY ZBOR TRENČÍN  dospelý  PaeDr. Jozef Vakoš, PhD.  
  ÚSMEV - DETSKÝ SZ PRIEVIDZA  detský  Anežka Balušinská 
  ÚSMEV - DIEVČENSKÝ SZ PRIEVIDZA  mládežnícky  Anežka Balušinská 
  VODOPÁD BANSKÁ BYSTRICA  detský  Eva Lauková a Katarína Príbojová 
  VOKÁLNY ZBOR ENTHEA NOVÉ ZÁMKY  dospelý  Miroslava Valovičová 
  XAVERIUS - KATEDRÁLNY SZ BANSKÁ BYSTRICA  dospelý  Viola Lutonská 
  ZBOR BAZILIKY SV. KRÍŽA KEŽMAROK  dospelý  Mgr. Peter Pavličko 
  ZBOR KONZERVATÓRIA BRATISLAVA  mládežnícky   
  ZBOR KONZERVATÓRIA BANSKÁ BYSTRICA  mládežnícky   
  ZBOR KONZERVATÓRIA ŽILINA  mládežnícky   
  ZBOR LAETITIA ŽELOVCE  mládežnícky  Mgr. Magdaléna Ballová 
  Zbor Sojčatá Michalovce  mládežnícky  Anka Tomášová 
  Zbor sv. Anny Vinné  dospelý  Ing. Terézia Hujová 
  ZBOR SV. PETRA A PAVLA SEŇA  dospelý  Mária Piková, Martina Čamajová 
  ZBOR SVÄTEJ CECÍLIE KOŠICE  dospelý  Viliam Gubaľ 
  ZBORCI Bratislava  dospelý  Mário Polónyi 
  ZVOLENSKÝ SPEVÁCKY ZBOR ZVOLEN  dospelý  Mgr. Martina Šebová  
  ZVONČEK BANSKÁ BYSTRICA  detský  Eva Lauková 
  ŽARNOV ŽARNOVICA  dospelý  Pavol Šiansky 
  ŽENSKÝ SPEVÁCKY ZBOR NEVÄDZA STUPAVA  dospelý  Tomáš Šelc 
  ŽILINSKÝ MIEŠANÝ ZBOR ŽILINA  dospelý  Doc. Mgr. Art. Štefan Sedlický 

Úvod Zborový spev Zbory Info Registrácia Linky E-mail